Viimastel aastatel olen kinnisvara kõrvalt ennast meeletult täiendanud ning eelkõige just oma mõttemaailma ehitamises ning õige mindseti kujundamises, mida siis omakorda olen kombineerinud erinevate inevsteerimistrateegiate katesetamistega ning peadpidi sukeldunud ka krüptorahade maailma. Selle kompoti tagajärjel olen ma loonud ühe privaatsee ja suht eliitse veebigrupi, mille eesmärgiks on koondada vaid teravamad pead, kõige punasemad maasikad ning inimesed kes on ambitsioonikad, soovivad oma positsiooni ja investeerimisoskusi parandada, õppida midagi uut ning kõige krooniks panustada ka teistesse grupis olevatesse sarnaselt mõtlevatesse inimestesse. Nagu öeldakse, siis sinu ümber olevad inimesed peavad sind edasi viima, väljakutseid pakkuma ning inspireerima. Soov on hoida grupi inimesi kompaktsena, kuid eelkõige kvaliteet on märksõna ning siin ei saa olema kohta negatiivsusel, halvustustel, laiskusel, virisemisel või suutmatusel. Kõikide liikmete mõttemaailm peab olema vastuvõtlik enese täiendamisele, suutlikkusele ja uutele võimalustele avatud olemisele, vastasel korral tal siia asja pole ja tagasiteed gruppi ei ole.

Olen ise liige päris mõjuvõimsate inimeste veebigruppides olnud juba pikalt ning saavutanud märkimisväärseid tulemusi eriti just krüptomaailmas ning kombineerides seda teiste eluvaldkondadega, on soov nii oma teadmisi kui ka teiste asutajaliikmete kompetentsi ära kasutada tulevaste grupiliikmete huvides, et kõikidel oleks võimalus õppida midagi uut ja kihutada edasi kordades kiiremini oma unistuste poole kui seda tehti senini.

Kuid mida ma siis sinult ootaks kui sa otsustad vastu võtta kutse liituda Mindset Clubiga? Kuna tegemist on Telegram chat põhineva klubiga, siis on ligipääs sinna igast maailma nurgast ning ei nõua väga suurt pingutust ja kusagil kohal käima ei pea. Siiski on ülimalt tähtis, et just sina oleksid ise eeskujuks mõttelaadi kujundamisel, oleksid aktiivne osaleja, nõuandja ja õppija. Eeldan eelkõige erinevaid mõtteid intellektuaalsetel teemadel, kuidas oma sisundit muuta, kuidas suuta rohkem kui eile, kuidas kujundada oma väärtusi, kõigest mis on seotud investeerimisega ning vara kasvuga, kuidas hoida positiivsust ja olla enesekindel, kuidas vastu seista takistustele ja probleeme lahendada jne. Ühesõnaga kõikidel meil on oma tugevused ja nõrkused. Eesmärgiks on jagada oma tugevusi teistega, et suuta läbi teiste tugevdada oma nõrkusi. Kui kõik meist panevad mängu oma tugevused, siis tõuseb kogu grupi kvaliteet ning üheskoos me suudame olla arvestatav jõud nii investeerimisotsustes kui ka meie kõikide tuleviku ja heaolu kujundamisel.

Omalt poolt teen kõik, et jagada oma teadmisi ja hoida gruppi koos, võtta vastu uusi liikmeid ning anda edasi oma teadmisi krüptovaldkonnast, et ka teised grupi liikmed saaksid vinge stardipaugu just alanud pullituru alguseks. Lisaks oleme kõik valmis erinevateks väljakutseteks ja testideks ning kõike seda selleks, et ikka non-stop edasi areneda ja saavutada oma eesmärgid kordades kiiremini.

See on üks äraütlemata vinge ja kasulik grupp kõikide liikmete jaoks ning mis võib olla parem, kui olla ümbritsetud inimestest, kes sind kannustavad, edasi viivad, lahendusi pakuvad, sind jõukamaks aitavad ja kellesse sina saad panustada tundmaks täiusetunnet. Kas pole tore 🙂

Anna märku, et kas sa oled see inimene, kes on valmis liituma võitjate klubiga ning andma oma panuse olemas MINDSET CLUB asutajaliige. Ahjaa, kogu vestlus saab olema inglise keelne ning kuna kasutan Telegram chati klubi igapäevaseks suhtlemiseks, siis on võimalus seal ennast esindada anonüümselt nii, et keegi ei pea teadma su nime, riiki, päritolu või isegi sugu. Tähtis on vaid su soov edasi liikuda, olla õige suhtumisega ning läbi selle ka leida uusi võimalusi investeerimiseks.

Täpsem info kodulehel: https://mindsetclub.eu