Kõigepealt suured tänud selle eest, et oled leidnud tee minu lehele. Siiralt usun, et leiad siit lehelt nii mõndagi kasulikku mis puudutab kinnisvara ja investeerimist.

Minust

Minu nimi Martin Koot ning olen 42 aastane, lõpetanud õigusteaduse bakalaureuse Eraakadeemias Nord, raamatupidamise Tallinna Majanduskoolis, tegelenud kinnisvaraga nii Eestis kui välismaal ning arendanud erinevaid ettevõtteid ja äriprojekte alates aastast 2002. Aastatel 2014-2017 olen olnud Epicenter Kinnivara partner ja aktiivne tippmaakler, olnud partner ja juht ühes Eesti edumeelseimas kinnisvaraettevõttes Marmel. Tänaseks olen leidnud tee selleni, et soovin pakkuda oma olemasolevatele kui ka tulevastele klientidele personaalset kinnisvara müügi- ja ostuteenust, mis tugineb kogu mu varasemale kogemusele ning lubab fokusseeida vaid maksimaalsele efektiivsusele ning võimaldab olla tulemuslik ja kättesaadav oma klientide jaoks.

Visioon

Minu visiooniks kinnisvaras on muuta oma klientide kogemus kinnisvara müügi osas emotsionaalselt positiivseks elamuseks ning olla eelistatuimaks valikuks kinnisvara müügi-, ostu-, üüri- või investeerimisprotsessi käigus.

Eesmärk

Mulle meeldib tõmmata paralleele maakler vs juuksur, maakler vs hambaarst, maaker vs pangahaldur jne. Nii juuksurit, pangahaldurit kui ka hambaarsti ei vahetata iga kord kui vaja juukseid lõigata, hambaid parandada või laenu võtta. Sama eesmärk on mul ka kinnisvaraspetsialistina tegutsedes, kus minu eesmärgiks on olla oma kliendi parem käsi ja nõuandev tugi kõikides kinnisvaralistes küsimustes.

Mis muudab mind eriliseks

Ma ei pea ennast eriliseks inimeseks, küll aga pean ma ennast efektiivseks tegutsejaks. Tänapäeva aina kiireneva elutempoga maailmas kus populatsioon iga hetkega kasvab, hakkavad silma paistma tegijad, mitte rääkijad. Oma tugevaimaks küljeks pean ma seda, et kõik saab tehtud KOHE, PRAEGU, KIIRESTI ja TULEMUSLIKULT. Kui kasutada võõramaist sõna, siis olen “multitasking” selle parimas võtmes ning tänu sellele suudan olla ka kordades efektiivsem. Lisaks mulle siiralt meeldib müüa, mulle meeldib müüa kinnisvara ja rakendada unikaalset müügipsühholoogiat parima lõpptulemuse saavutamiseks. Kui inimene on enda jaoks defineerinud selle milles ta hea on, milles ta soovib areneda ja kasvada, mis puudutab ta hinge ning toob hommikul ärgates naeratuse näole, siis suudab ta seda kõike edasi anda ka oma tegemistes nii ostjatele kui müüjatele.

Mulle meeldib jutustada lugusid. Mulle meeldib maalida sõnadega pilte, mille abil loon justkui kujuteldava maailma, kus Ostja sulgedes silmad kujutab ennast seal müüdavas kodus ja saab kordades rohkem aimu ja ka tõdemust, et just see koht on tema jaoks loodud. Nähes naeratust ja ootusärevust Ostjate silmis veendudes, et sellest saab nende järgmine kodu, siis see teeb mind õnnelikuks. Ja kui sellist oma sisemist õnnekarikat iga päev täita, siis on kõik see mida ma päevast päeva teen üks suur naudinguline teekond, mis viib mind ühe toreda inimese juurest teise juurde ning sillutab meeldivaid ja tulemuslikke koostöid paljudeks aastateks.

Kuidas saame koostööd teha?

Pahatihti inimesed arvavad, et kinnisvara ostmine või müümine, ühesõnaga elukoha vahetamine on suur peavalu, väga keeruline protsess ja reeglina ajamahukas. Osaliselt see on ka neil õigus. Tegemist on suhteliselt keeruka protsessiga, mis võibki üle jõua käia, kuid mitte mulle. Mul on õnn olla positsioonis, kus olen aidanud sellisel viisil inimestel uusi elukohti leida sadu kui mitte tuhandeid ning minu jaoks on tegemist valdkonnaga, milles olen tippspetsialist ning õige inimene kelle poole pöörduda.

Seega kui oled seni oma mõtteid vaka all hoidnud ja ennast pidurdanud erinevate põhjustega, siis nüüd on küll aeg leppida kokku minuga kohtumine, et leida võimalusi kõikide kinnisvaramurede lahendamiseks ja miks ka mitte suuremate elumuutuste tegemiseks. Ahjaa, siinkohal mainin, et ma ei ole advokaat kes tunnitasu küsib. See kõik on teile täiesti tasuta ja ilma kohuseta, seega annan omalt poolt kõikvõimaliku sisendi, mis aitaks Teil olemasolevaid sõlmküsimusi lahendada ja tuua ellu värsket hingamist läbi uue võimaliku kodu.

Mulle saab helistada: +372 5684 7471, kirjutada e-posti: kootmartin@gmail.com, lisada Skype vestlusesse: rubla1978 kui ka kontakteeruda minuga Facebookis või Instagramis.
Lisaks on võimalus alati ka otse Telegrami sõnum kirjutada: https://t.me/martinkoot

Kindlasti hoia ennast kursis minu videote läbi Youtube kanalil, kus jagan huvitavaid mõtteid ja ideid nii kinnisvarast, investeerimisest kui ka elust enesest.

Olen alati saadaval ning Teie huvide eest väljas, seega kui oled seni ennast tagasi hoidnud, siis nüüd on aeg tegutsega ja anda müügile võimalus.

Martin Koot