Oled pikalt juba mõelnud, et kui palju on sinu kinnisvara väärt?
Kas praegu on õige hetk müüa või peaks veel ootama?
Kas mõistlik oleks teha remonti ja siis müüa, või teha seda praegu?
Naabrimehe tuttav müüs siinsamas kõrval väga hea hinnaga, huvitas kas saaks sama hinna?
Kardad, et müüd liiga odavalt?

Need ja paljud teised küsimused painavad meid kohe kui tekib mõte kinnisvara müügist. Esimese asjana turgatab pähe, et peaks tellima hindamise. Oh ja palju kõik see veel maksab? Kuhu ja kellele peaks helistama?

Kuid seda kõike ei ole hetkel vaja. Kinnisvara hinnastamiseks ja turuväärtuse teadasaamiseks tuleks pöörduda minu poole ning olen valmis seda informatsiooni teile täiesti tasuta jagama. Nimelt kinnisvara hindajad lähtuvad hindamisakte tehes kõikvõimalikest valemitest, piirkonnas tehtud sarnastest tehingutest kui ka erinevatest algorütmidest, jättes kõrvale emotsionaalse poole, teatud objekti eripärad mis otseselt silma ei hakka jne.

Seega kinnisvara hinnastamisel saan teil aidata paika loksutada tegeliku hinna, millega me tänast turusituatsiooni arvesse võttes saaksime alustada müüki.

Minu eesmärk on alati pakkuda kliendile võimalust teenida oma kinnisvara müügilt maksimumi, võttes arvesse soovitavat müügiperioodi, objekti iseärasusi, piirkonna arengupotentsiaale jne. Ühesõnaga minupoolne hinnastamine toimub lisaks tavapärasele hindamisele veel ka teistes sfäärides, pakkudes müüdavale kinnisvarale potenstsiaalset lisaväärtust.

Kui soovid teada oma kinnisvara väärtust, siis kontakteeru minuga juba täna. See on täiesti tasuta ning teie jaoks väga lihtne.