Lisaks personaalsele maaklerteenusele ja kinnisvaraarenduste müügikorraldusele võib minu poole pöörduda alati kui on soov müüa kinnisvara, millel võib olla investori huvi. Nimelt võib see olla remonti vajav korter, arenduseks kõlbulik maalapp, väga hea üüritootlusega äripind või kasvõi mõni kinnistu, kuhu veel ehitusõigust peale pole seatud, kuid millel võib olla tulevikupotentsiaali.

Elus on ikka situatsioone, kus kliendil pole teadmisi või siis tahtmist pikalt tegeleda müügiga või on väga suur surve kas pankade või muude võlausaldajate poolt ning kus müüa on vaja TÄNA ja KOHE. Sellisel puhul olen alati valmis kuulama pakkumisi ja mõtteid, kuna lisaks isiklikule huvile oman aukartustäratavat investorite portfelli, kes oleks valmis hea tootlikkusega objekte koheselt omandama.

Kuidas siis teada, et kas sinu kinnisvarale võib olla investorite huvi? Piisab vaid minuga kontakteerumisest ning saame selle kohe ja väga ruttu selgeks, reeglina suudan vastuse anda tunni jooksul ning saan väga kiiresti reageerida ja investoreid mobiliseerida.

Oled valmis kuulama pakkumisi 7 päeva nädalas, seega saada oma pakkumine kohe SIIT.