Kinnisvaraarenduseks nimetan reeglina sellist nähtust, kus kas ehitusfirma, arendaja või investor on läbi viimas enama kui neljast ühikust koosnevat projekti. Arendusobjektide müümine ja kogu müügiprotsessi juhtimine on veidi loomingulisem kui seda on lihtsa korteri müük. Seega kui täna pöördub minu poole arendaja, kes sooviks teada palju minu teenus talle maksma läheks, siis esimese hooga polegi võimalik täpset numbrit välja hõigata. Kogu protsess saab alguse projekti kaardistusest, arendaja ootustest, arendusperioodist, dokumentatsioonist kui ka edaspidisest turundusplaanist.

Arendusobjekti müügi- ja turundusplaani koostan rätsepatööna, mis sobiks nagu rusikas silmaauku just antud projektile. Seega kui sul on mõttes mõlkumas järgmine projekt ja oled valmis kuulama mida mul pakkuda on, siis võta julgelt ühendust ning annan ülevaate oma tegevustest.

Põgus tegevuste loetelu on ära toodud ka siin “Toetavad teenused” lehel, kuid arendusprojektile lisanduvad paljud erinevad reklaamikampaaniad, mängud, turundusnipid, kleindiüritused jne, mida saame üheskoos laua taga istudes modifitseerida antud projektile vastavaks.